ما را بهتر بشناسید

درباره ما

ما در گروه مهاجرتی الکا یک تیم از متخصصان به مهاجرت هستیم، که با یکدیگر از تمامی انتظارات و آرزوهایتان در زمینه‌های مهاجرت تحصیلی، شغلی، کارآفرینی و سرمایه‌گذاری آگاهی داریم. در این سفر هیجان‌انگیز به سمت فرصت‌های جدید، دلیل موجودیت ما به شما اثبات خواهد شد.

مدیریت تیم ما خود با داشتن اقامت خارج از ایران و با تجربه واقعی از تحصیل، زندگی، کار و تجارت در کشورهای مختلف، می تواند تصویر واقعی از این مسیر را به شما نشان دهد.

در دسته‌بندی کشورهای مختلف، از جمله گنجاندن آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، امارات، مجارستان، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، پرتغال و هلند، ما به عنوان همراهی وفادار و قدردان به شما پاسخگوییم. هر کشور دارای ویژگی‌ها و روندهای خاص خود است و ما با بهره‌گیری از دانش عمیق و تجربه گرانبها، کمک به شما برای انتخاب بهترین پیشنهادها می‌کنیم.

همچنین، با افتخار اعلام می‌کنیم که خدمات ویژه "الکا پلاس" نیز در اختیار شما قرار دارد. این خدمات شامل همراهی در راستای توسعه کسب و کار، تدوین طرح کسب و کار و همچنین راهنمایی در خرید فرانچایز است. از بازتاب ایده‌هایتان تا به واقعیت پیوستن آنها، تیمی از مشاوران بیزینس آماده‌اند تا شما را در مسیر موفقیت همراهی کنند.

با افتخار منتظر هستیم تا داستان مهاجرت و توسعه‌تان را به اشتراک بگذارید. ما آماده‌ایم تا با تجربه و دانشمان به شما در دستیابی به هدف‌های جهانی‌تان کمک کنیم.

 

  • مشاوره در زمینه بهترین کشور
  • مشاوره در زمینه بهترین روش اقامتی
  • مشاوره در مورد بهترین شیوه سرمایه‌گذاری
  • همراهی با متقاضی و انجام کلیه امور مهاجرتی