مناطق آزاد شارجه

راه اندازی شرکت در مناطق آزاد شارجه زمین و نیروی کار مقرون به صرفه و همچنین مشوق هایی را برای شرکت های کوچک و متوسط ارائه می دهد. مناطق آزاد شارجه دارای زیرساخت های بسیار توسعه یافته و خدمات صدور مجوز 24 ساعته برای ایجاد سریع شرکت در منطقه آزاد شارجه است. این حوزه قضایی به دلیل اجاره کم هزینه و امکان تشکیل شرکت آسان نیز شناخته شده است.

اگر دوست دارید شرکتی را در منطقه آزاد شارجه راه اندازی کنید، با یکی از متخصصین راه اندازی کسب و کار ما صحبت کنید. مشاوران  ما به استانداردهای بین المللی و تخصص محلی توجه دارند و بهترین گزینه را برای تشکیل شرکت در مناطق آزاد شارجه به شما ارائه می دهند. بسته های ثبت شرکت ما به شما کمک می کند مجوز تجارت خود را دریافت کنید، هزینه راه اندازی کسب و کار منطقه آزاد شارجه را کاهش دهید و کمک های سفارشی ارائه دهید.

در حال حاضر سه منطقه آزاد در شارجه برای راه اندازی بیزنس برای شما به ترتیب زیر موجود است:

Sharjah Media City - Shams

شارجه مدیا سیتی که در ژانویه 2017 راه اندازی شد، دارای شرکت های خلاق و رسانه ای از بیش از 160 کشور جهان است، با خدمات و پیشنهاداتی که به عنوان یک کاتالیزور برای رشد و شکوفایی آنها طراحی شده است.

Hamriyah Free Zone

منطقه آزاد الحمریه در کنار بندر شارجه در سال 1995 تاسیس شد. این منطقه با توجه به دسترسی به آب خلیج فارس میتواند منطقه بسیار جذاب برای ایجاد و توسعه تجارت شما باشد. این منطقه یکی از مناطق مناسب برای امور نفت و گاز است.

Sharjah Airport International Free Zone

منطقه آزاد بین المللی فرودگاه شارجه (منطقه SAIF) که در سال 1996 تأسیس شد، یک مقصد ترکیبی است که عمدتاً برای فعالیت های تجاری استفاده می شود. این منطقه انگیزه های جذابی برای تجارت و تجارت ارائه می دهد.