ابوظبی بزرگترین امارت و پایتخت امارات متحده عربی است که چندین منطقه آزاد برجسته را در خود جای داده است.راه اندازی یک کسب و کار در مناطق آزاد ابوظبی مزایای مختلفی را برای شرکت هایی که مایل به گسترش تاسیسات خود در خارج از کشور هستند ارائه می دهد. راه اندازی یک شرکت منطقه آزاد در ابوظبی ممکن است مشکلات و کاغذبازی های زیادی داشته باشد.

با این وجود، برخی از مزایا عبارتند از 100٪ معافیت مالیاتی واردات و صادرات، 100٪ مالکیت شرکت، 100٪ حریم خصوصی با گزارش مالی محدود، کمک به ویزا و مسکن کارکنان و غیره. منطقه آزاد ابوظبی همچنین زیرساخت های کلاس جهانی و خدمات مدیریت سریع را ارائه می دهد.

در ادامه مهمترین مناطق آزاد در ابو ظبی را خواهید دید:

Khalifa Industrial Zone Abu Dhabi ( KIZAD)

منطقه صنعتی KIZAD یک منطقه آزاد ایده آل در ابوظبی است که کارآفرینی را تشویق می کند و یک مرکز حمایتی برای SMEها ارائه می دهد. KIZAD همچنین فضاهای کاری مقرون به صرفه دارای زیرساخت هایی در سطح جهانی است که بخش های مختلف را قادر می سازد تا طیف وسیعی از مشاغل را در مناطق از تجارت گرفته تا صنعتی و لجستیک راه اندازی کنند.

Masdar City

مصدر در ابوظبی یکی دیگر از مناطق آزاد ایده آل است که ثبت شرکت در امارات متحده عربی را ارائه می دهد. مصدر در ابوظبی راه اندازی شرکت منطقه آزاد را به طور عمده به شرکت های مبتنی بر فناوری، فناوری پاک و شرکت های انرژی تجدید پذیر ارائه می دهد. برخی از بزرگترین شرکتهای جهان مانند زیمنس و اشنایدر در این منطقه آزاد مستقر هستند.

Twofour54

اگر یک شرکت رسانه ای یا یک شرکت تبلیغاتی هستید که قصد توسعه یا راه اندازی یک تجارت جدید در منطقه آزاد ابوظبی را دارید - Twofour54 گزینه مناسبی برای شما است. چندین شرکت رسانه ای ملی و بین المللی دارد. این منطقه دارای زیرساخت‌های عالی، دسترسی به فرصتهای زیاد و حریم خصوصی کامل را برای سرمایه‌گذاران با نیازبه تعهدات محدود را فراهم می‌کند.

Abu Dhabi Airport Business City(ADAFZ)

با نزدیکی به فرودگاه بین المللی ابوظبی این منطقه دارای مزایای بیشماری از جمله خدمات ترخیص کالا سریع و کارآمد،حمل و نقل بین المللی و خدمات لجستیکی، زمین با دسترسی آسان به فرودگاه وبازرسی گمرکی در محل می باشد.